podporte náš portál +1
Neobmedzený hosting od WebSupport.sk
Dnes má meniny Ľubica, gratulujeme.
Vyhladávač:
Navigácia na-predaj.sk - Ostatné Hudba - PIONEER DDJ ERGO
Hosting podľa vašich potrieb od WebSupport.sk

PIONEER DDJ ERGO

pioneer_ddj_ergo_dq6ry.jpg
pioneer_ddj_ergo_cti9i.jpg pioneer_ddj_ergo_cti9i.jpg pioneer_ddj_ergo_o2egy.jpg pioneer_ddj_ergo_o2egy.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
POČET ZOBRAZENÍ: 571
podporte náš portál a kliknite na +1
Cena
425,00 €

Všetky hlavné ovládacie prvky a efekty sú intuitívne umiestnené na "prvé stlačenie tlačidla" . 4 decky, filtre, FX, hot cue a samplovacie banky so slučkou. DDJ-ERGO-V je dodávaný s Atomix Productions Virtual DJ Limited Edition, ktorý je hneď pripravený k použitiu. Vybavený vynikajúcimi funkciami, Virtual DJ LE umožňuje DJs scratch, mixovanie a pridávanie moderných efektov do hudobných a video súborov bez toho, aby ste museli platiť za upgrade software. V hornej časti kontroléra sa nachádza autosync, prístup k ôsmym samplom, inteligentné slučky a ďalšie. Nový prístup k DDJ-ERGO-V dodáva vizuálny rozmer DJingu. Impulzné ovládanie pomocou kontroliek ukazuje aké funkcie sú "on-air".

KLIKNI SEM A ZÍSKAJ POŽIČKU

Vlastnosti
Typ: Predaj
Rubrika: Ostatné Hudba
Lokalita: Bratislavský kraj
Dátum pridania: 19.12.2011 12:21
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: jpmarket.sk
Tel/Mobil: 0903367033
Email: mirela@jpmarket.sk
WWW adresa: www.jpmarket.sk
Hosting podľa vašich potrieb od WebSupport.sk
Inzertný portál, copyright ©2009 - 2017 , Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
PARTNERI STRÁNKYwww.predaj-to.sk - inzertný portálSurf.skPozri.skwww.Zbavsatoho.sk - inzertný portálwww.directory.skWebinzeraty.skLetenky onlinewww.atriniti.skkatalog.ins.skKatalóg SLOWOwww.clonet.euSmog.skXsite.skkatalog.jeja.plNajduvse.czwww.katalog.zdarek.comwww.profi-katalog.czwww.gobyus.euwww.katalog-webu.czwww.az-katalog.com
   Add to Google